Magazin

İşte Ağaoğlu'nun oğlu

İşte Ağaoğlu'nun oğlu

Ali Ağaoğlu, sevgilisi Petek Ertüre'den olan ve ismini Ali Ege koydukları beşinci çocuğuyla ilk kez tatil yaptıkları Çeşme'de objektif karşısına geçti.

ali ağaoğlu

Ali Ağaoğlu, sevgilisi Petek Ertüre'den olan ve ismini Ali Ege koydukları beşinci çocuğuyla ilk kez objektif karşısına geçti. Minik Ağa, henüz 1 aylık.

59 YAŞINDA BABA OLDU

2.1 milyar dolarlık serveti ile Türkiye'nin 10'uncu, dünyanın 601'inci en zengin işadamı olan Ali Ağaoğlu, 59 yaşında baba olmanın keyfini yaşıyor. Ağaoğlu, geçen ay doğum yapan sevgilisi Petek Ertüre ve beşinci çocuğu Ali Ege ile hafta sonu tatil yapmak için Çeşme'ye gitti.

40'I ÇIKMADAN OLMAZ

Petek Ertüre, "Nazardan korkuyorum. Bebeğin 40'ı çıkmadan dışarı çıkarmam" derken; ünlü işadamı, kaldıkları 7800 isimli otelde oğluyla ilk pozunu verdi. Ağaoğlu, daha sonra İstanbul'a döndü. Ertüre ise oğlu ile birlikte Çeşme tatilini sürdürüyor. Ali Ege, ünlü işadamının beş çoçuğundan en küçüğü...

Yayın tarihi: 25.06.2013
1126
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.