Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İşte Acun'un yayınlatmadığı o sahne

İşte Acun'un yayınlatmadığı o sahne

Acun Ilıcalı, 'Yetenek Sizsiniz'in cumartesi yayınlanan bölümünde izleyenleri büyüleyen illüzyonist İranlı Aref Ghafouri'nin görüntülerini bir bölümünü yayınlamadı.

Güncellenme tarihi: 02.05.2014
'Yetenek Sizsiniz' yarışmasındaki sahne şovu ile İranlı Aref herkesi büyüledi. Genç yetenek 4 izleyicinin söylediği sayıları yine izleyicilerden birinin toplamasını istedi. Ortaya çıkan sayı 19519'du. Ardından daha önce hazırladığı kapalı zarfı açan genç illüzyonist kağıtta yazan 19519 sayısını seyirciye gösterdi. İzleyiciler ve jüri üyeleri bu sonuca çok şaşırdı. Ancak yarışmanın gün içinde yayınlanan tanıtımlarında kağıdın tamamının açılması görünüyordu. Genç ilizyonist sayıların yazılı olduğu kağıdı açıyor ve "19519 yanlızca bir sayıdır değil mi?" dedikten sonra kağıdı açmayı sürdürüyor. Kağıdın tamamı açıldığında "19.05.1919 Kurtuluş Savaşının Başlangıcı" yazısı da ekranlara geliyor. Bu görüntüler tanıtım videolarında gün boyunca yayınlandı. Ancak programda yer almadı. (Hürriyet)
487
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.