Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İstanbul'un tanıtımı için 10 bin kitap

İstanbul'un tanıtımı için 10 bin kitap

Haziran ayında dört büyük uluslararası toplantıya ev sahipliği yapacak olan İstanbul'u, bu vesile ile gelecek binlerce delegeye tanıtmak için Doğan Yayın Holding özel bir kitap hazırlattı.

Haziran ayı boyunca sırasıyla WAN World Association of Newspapers - Dünya Gazeteler Birliği ve Dünya Editörler Forumu, ardından OECD - Uluslararası Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü KOBİ'lerden sorumlu Bakanlar Konseyi, İKÖ - İslam Konferansı Örgütü Bakanlar Konseyi ve son olarak da NATO Kuzey Atlantik Paktı Zirve Toplantısı için İstanbul'a 10 bini aşkın delege ve basın mensubunun geleceğini göz önünde tutan DYH, katılanların geldiklerinde İstanbul'u yakından tanıyabilmeleri için Adım Adım İstanbul/Step by Step İstanbul kitabının özel bir basımını hazırlattı.

Kitap, İstanbul'un tarihi gelişimini özetledikten sonra, İstanbul'un semtlerini, her semtte görülecek yerleri haritalar yardımıyla anlatıyor, ayrıca alışveriş olanaklarını, otelleri, lokanta ve eğlence yerlerini tanıtıyor.
240
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.