Magazin

İstanbul'a geliyor!

İstanbul'a geliyor!

Ünlü şarkıcı, eşi Marc Anthony ve ünlü yarışcılar "Hayat Engel Tanımaz" organizasyonu için 24 Ekim'de istanbul'da olacak

Güncellenme tarihi:
Evlendikten sonra bir de çocuk sahibi olan dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, ünlü rock şarkıcısı eşi Mark Anthony ile birlikte Türkiye'ye geliyor. FOTO GALERİ Organizatör Begüm Ataklı ile yarışçı ortağı Fernando Alanso'nun Global UNICEF adına düzenlediği "Hayat Engel Tanımaz" organizasyonu engelli çocuklar için gerçekleştirilecek. Macaristan'da yapılan Formula 1 yarışında gözüne çarpan cisim yüzünden yaralanan F1 pilotu Felipe Massa ve Niko Rosberg de İstanbul'a gelecek önemli isimler arasında yer alıyor. Ayrıca Türkiye'den de çok ünlü isimlerin de organizasyona katılacağını söyleyen Begüm Ataklı "UNİCEF ile beraber ortağım Fernando Alanso'yla 2010 yılından 2012 yılına kadar gerek Türkiye gerek dünyanın birçok ülkesine organizasyonlar yapacağız" dedi. (Vatan)
Yayın tarihi: 21.08.2009
284
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.