Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İspanyol rüzgarı Türkiye'ye geliyor

İspanyol rüzgarı Türkiye'ye geliyor

Dünyanın en prestijli salonlarında yüzbinlerce izleyici ile buluşan ünlü flamenko dansçısı ve koreografı Joaquin Cortes ikinci kez Türkiye'ye geliyor.

Flamenkoyu bir yıldız olarak parlatan, dünya starlarıyla dans eden, flamenko yıldızı, Beşiktaş Kültür Merkezi tarafından organize edilen konserler kapsamında 10 Eylül Cumartesi günü saat 21.00'da Harbiye Açıkhava'da sahne alacak.

Cortes'in "Mi Soledad" (Yalnızlığım ) adlı yepyeni gösterisini izlemek için ise hayranları 95 YTL, 80 YTL, 65 YTL ve 55 YTL'den satılan biletleri alacaklar. 1992 yılındaki ilk showu "Cibayi"; Japonya, Fransa, İtalya, Venezuella ve Amerikaída büyük beğeni kazanan Cortes, 1995 yılında "Gypsy Passion" isimli ikinci gösterisi ile de Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa'da büyük başarı sağladı. "Gypsy Passion" gösterisi ile New York-Radio City Music Hall'da kendi gösterisini sergileyen ilk İspanyol dansçı ünvanına sahip olan Cortes, New York- Metropolitan Opera House ve Lincoln Center'da da gösterilerini sergileyerek geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.
404
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.