Magazin

İspanyol güzel Türkiye'yi kapağa taşıdı

İspanyol güzel Türkiye'yi kapağa taşıdı

Ünlü İspanyol şarkıcı Lolita, geçtiğimiz hafta, İspanyol dergisi Looc'un haziran ayı kapak çekimi için 17 kişilik ekiple Türkiye'ye geldi.

Pasion Turca'nın organizasyonu ve Madrid'deki Kültür ve Tanıtma Müşavirliğimizin davetlisi olarak ülkemize gelen Lolita, İstanbul'da Ayasofya ve Sultanahmet Camii'ni ziyaret etikten sonra Bodrum'da derginin kapak fotoğrafları için objektif karşısına geçti.

"Sigue Caminando" (Yürümeye Devam Ediyorum) adlı yeni albümünün tanıtım çalışmalarını sürdüren Lolita, Türkiye'den tutkuyla bahsederek, "Gerçekten harikaydı. Bir yandan Doğu kimliğini korurken diğer taraftan böylesine Avrupalı olabilen bir ülkeyi hiç hayal etmemiştim. Günlük hayatın sakinliği ve çılgınca gece eğlencesinin bir arada olması beni çok şaşırttı. Çekimler sonrası zihnimde birbirinden özel imge ve yüz kaldı. İstanbul'daki yapılar ihtişamlıydı. Ayasofya, Sultanahmet Camii, Asya ve Avrupa'yı birleştiren köprü... Bodrum Antik Tiyatrosu'na gittiğimde taşlara dokunup oradaki enerjiyi hissettim, bu ülkeyi yansıtan enerjiyi" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.06.2007
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.