Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İranlı kadın kurbağa doğurdu

İranlı kadın kurbağa doğurdu

İran'ın İranşehr kentinde bir kadın kurbağa dünyaya getirdi. Kurbağa larvasının, kirli bir havuzda yüzen kadının vücuduna girmiş ve orada kurbağaya dönüşmüş olabileceği belirtildi.

İtimad gazetesinin bir İnternet sitesine dayanarak bugün verdiği habere göre, doğum hastalıkları uzmanı Vareste adlı kadın doktor, ismini vermediği kadının 6 ay adet görmediği için hamile olduğu düşüncesiyle hastaneye geldiğini, yapılan sonografi sonucu kadının batınında bir kist tespit ettiklerini söyledi.

Vareste, kadının karın bölgesinde şiddetli acılar hissettiğini söylemesi ve ağır bir kanama geçirmesi üzerine, kadını ameliyat ettiklerini belirterek, kadının rahminden canlı bir kurbağayla bir miktar çamur çıkardıklarını kaydetti.

Kurbağa larvasının, kirli bir havuzda yüzen kadının vücuduna girmiş ve orada büyüyerek kurbağaya dönüşmüş olabileceği tahmin ediliyor.

Özürlü bir çocuğunu bir yaşındayken kaybeden kadının sağlıklı iki çocuk sahibi olduğu ifade edildi. Kurbağanın incelenmek üzere eyaletin başkenti Zahedan'daki Tıp Fakültesi'ne gönderildiği belirtildi.
Yayın tarihi: 27.06.2004
327
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.