Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İntikam için pandayı ısırdı

İntikam için pandayı ısırdı

Pekin Hayvanat Bahçesinde, sevmek istediği panda tarafından ısırılan bir kişi, intikamını aynı şekilde aldı.

Beijing Morning Post gazetesinin haberine göre, hayvanat bahçesine gelmeden önce içki içen ve alkolün etkisiyle 'pandaya dokunma ihtiyacı' hissettiğini söyleyen Zang Şinyan adlı göçmen işçi, yanına atlayarak ürküttüğü panda tarafından ısırıldı. Bunun üzerine sinirlenen Şinyan da pandayı sırtından ısırdı.

Hastanelik oldu
Olayı izleyen ziyaretçilerin yetkilileri çağırmasıyla birlikte panda sakinleştirilirken, iki bacağından yaralanan 35 yaşındaki Zang Şinyan ise hastaneye kaldırıldı.

TV'de görmüş
The Beijing Youth Daily gazetesine yaptığı açıklamada, daha önce televizyonda izlediği pandaların insanlarla iyi geçindiğini gördüğünü belirten Şinyan, "Kimse pandaların insanları ısırdığını söylemedi. Sadece ona dokunmak istedim. Çok sarhoştum, olayı tam hatırlamıyorum" diye konuştu.

Hayvanat bahçesinden yapılan açıklamada ise Gu Gu adlı pandanın sağlık durumunun iyi olduğu, ancak olayın şokunu henüz atlatamadığı ifade edildi.
187
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.