Hemalhemsat.com, Hepsiburada.com işbirliği ile üyelerine çok kazançlı bir fırsat sunuyor." /> Hemalhemsat.com, Hepsiburada.com işbirliği ile üyelerine çok kazançlı bir fırsat sunuyor." />
Magazin

İnternet'te müthiş fırsat!

İnternet'te müthiş fırsat!

Üyelerine güvenli bir ortamda, kazançlı alışveriş imkanı sunan <a href="http://www.hemalhemsat.com/main/"target="_blank">Hemalhemsat.com</a>, <a href="http://www.hepsiburada.com/default.aspx"target="_blank">Hepsiburada.com</a> işbirliği ile üyelerine çok kazançlı bir fırsat sunuyor.

Hemalhemsat.com üyeleri ürünlerini sattıklarında hem komisyon ödemiyor, hem de satışa sundukları ürünün bedelini hediye çeki olarak alabiliyorlar. Üstelik %10 fazlasıyla! Geriye sadece, bu çeki Hepsiburada.com'da dilediğiniz ürünü satın alarak harcamak kalıyor.

Avantajlı online alış-satış sitesi Hemalhemsat.com, Hepsiburada.com ile birlikte düzenlediği yeni bir kampanyayla, üyelerine benzersiz bir fırsat sunuyor. Bu kampanyayla Hemalhemsat.com üyeleri, sitede sattıkları ürün için komisyon ödemezken, ürün bedelini de %10 fazlasıyla hediye çeki olarak alıyorlar. Bu hediye çeki de Hepsiburada.com'daki birbirinden güzel ürünlerden satın almak için kullanılıyor. Örneğin Hemalhemsat.com'da 100 YTL'ye sattığınız ürününüzün karşılığında 110 YTL'lik hediye çeki kazanıyor ve çekinizi Hepsiburada.com'da gönlünüzce harcıyorsunuz. Kısacası Hemalhemsat.com'da satan kazanıyor, Hepsiburada.com'dan alan kazanıyor!

Yayın tarihi: 19.10.2006
670
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.