Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İnternet fenomeniydi şimdi ise...(Video)

İnternet fenomeniydi şimdi ise...(Video)

ATV'de yayınlanan "Bir Şarkısın Sen" programına dün gece Vanlı Mukaddes damgasını vurdu. Sevimli kız söylediği türkü ile herkesin gönlünde taht kurdu.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

Türkiye'nin en yetenekli çocuk seslerini bulmak için yola çıkan ATV'nin "Bir Şarkısın Sen" isimli programa katılan Vanlı Mukaddes herkesi kendine hayran bıraktı.

İŞTE MUKADDES'İN PERFORMANSI (VİDEO)

Daha önce sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan video ile kendisini tanıtan Mukaddes, dün akşam programda söylediği "Haberin Var Mı" türküsü ile gönüllere taht kurdu. Programa Van'dan katılan ve Van'da yaşanılan depremin kendisini oldukça korkuttuğunu söyleyen Mukaddes, jüri üyelerini de etkilemeyi başardı.

MUKADDES'İ ÜNLÜ YAPAN (VİDEO)

"AĞZIM AÇIK KALDI"

Program jürilerinden ünlü sanatçı Ahmet Özhan, "Ağzımı kapatamıyorum. Şuan gecenin olayına şahit oldum diyerek küçük Mukaddes'ten aldığı etkiden bahsetti. Mukaddes'in performansının kendisini oldukça şaşırttığını belirten Özhan, Mukaddes'in yaşadığı yörenin sıcaklığını kendisinde taşıdığını sözlerine ekledi.

489
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.