Magazin

İmirzalıoğlu'nun yeni aşkı

İmirzalıoğlu'nun yeni aşkı

Karadayı dizisinin yıldızı Kenan İmirzalıoğlu, eski sevgilisi Özge Akbulut’un, “Yeniden birlikteyiz” açıklamasından 3 gün sonra Bodrum’da kiraladığı teknede kızıl saçlı bir güzelle baş başa tatil yaparken görüntülendi.

kenan imirzalıoğlu

Son günlerde adı bir kez daha eski sevgilisi Özge Akbulut ile anılmaya başlanan Karadayı dizisinin Mahir Kara’sı, Kenan İmirzalıoğlu Bodrum’da kız arkadaşı ile görüntülendi. Eski sevgilisi Özge Akbulut ile tekrar bir araya geldikleri konuşulan Kenan İmirzalıoğlu özel olarak kiraladığı teknede kız arkadaşı ile baş başaydı. Teknenin güvertesinde samimi görüntülenen ikiliden ünlü oyuncu denize yalnız girerken kızıl kısa saçlı arkadaşı gözünü oyuncudan bir an olsun ayırmadı. Gazeteciler tarafından görüntülenen İmirzalıoğlu ve kız arkadaşı mutlu bir portre çizerken, hafta içinde verdiği bir demeçle İmirzalıoğlu ile yeniden aşk yaşamaya yeşil ışık yakan Özge Akbulut’un bu durum karşısında tutumunun ne olacağı merak konusu oldu.

NİŞANTAŞI’NDA AÇIKLAMIŞTI

Kenan İmirzalıoğlu sürat teknelerinden de hızlı çıktı! İki kez ayrılıp barıştığı eski sevgilisi Özge Akbulut’un, geçen hafta Nişantaşı’nda gazetecilere yeniden birlikte olduklarını söylemesinin üstünden 72 saat geçmeden İmirzalıoğlu, Bodrum’da bir başka kadınla görüntülendi. Karadayı dizisinin yıldızı, hafta sonunda kızıl saçlı kız arkadaşıyla kiraladığı teknede baş başa vakit geçirdi.

GÜVERTEDE HAVLUYLA KARŞILADI

Açıkta kendisini bekleyen tekneye zodyakla giden Kenan İmirzalıoğlu’nu kızıl saçlı güzel karşıladı. Bir süre sonra mayosunu giyip güverteye çıkan İmirzalıoğlu, denize girdi. Yeni kız arkadaşı bir süre tek başına yüzen ünlü oyuncuyu merdivenlerin başında havluyla karşıladı. Kenan İmirzalıoğlu yeni kız arkadaşıyla tatil keyfi yaparken, bu duruma Özge Akbulut’un ne diyeceği merak ediliyor.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 24.06.2013
900
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.