Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İlkokulda tacize uğramış

İlkokulda tacize uğramış

Gözüne lens solüsyonu yerine japon yapıştırıcısı damlatarak gündeme gelen manken şarkıcı Aylin Coşkun, ilkokul ve lise eğitimi sırasında elle tacize uğradığını söyledi.

Bursa'da GuZ Bar'da sahneye çıkan manken şarkıcı Aylin Coşkun, söylediği hareketli parçalarla hayranlarını coşturdu. Göğüs dekolteli elbisesiyle şarkılarını seslendiren Coşkun, kendisinin de tacize uğrayanlardan olduğunu açıkladı.

Henüz ilkokulda okurken belediye otobüsünde elle tacize maruz kaldığını belirten Coşkun, lise yıllarında çalıştığı İzmir'deki bir mankenlik ajansında kendisine "Bizim ürünlerimizi tanıtın, ama lütfen müşterileri de gece tatmin edin" gibi teklifler aldığını açıkladı.

Meslektaşlarını eleştirdi
Ahlaksız teklif ve taciz olaylarını, "Dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek köpek ısırmaz" diyen meslektaşlarına kızan Aylin Coşkun, "Ben ilkokulda tacize uğradım. Kuyruk mu salladım. 17 aylık bir bebek tacize uğradı. Kuyruk mu salladı" karşılığını verdi.

Bu tür düşünceleri, mankenlerin gündeme gelmek için söylediklerini de iddia eden Coşkun, "Reklam olacaklar, oralarını buralarını açacaklar diye böyle şeyler yapmasınlar" dedi.

Hülya ve Sibel'in devri bitti
Sahneye çıktığı mekanda assolistlerden Hülya Avşar ve Sibel Can'a göndermeler yapan Coşkun, "Onların devri bitti. Artık yeni jenerasyon assolistler bizleriz. Onlar gibi taşlı, işlemeli abiyeler yerine daha günlük kıyafetler tercih ediyoruz. Onlar gibi anneannemden kalma kıyafetleri giymiyoruz" diye konuştu.
(Hürriyet)
331
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.