Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İlker boşanalım dese bile boşanmayacağım

İlker boşanalım dese bile boşanmayacağım

Yeşim Salkım, eşi İlker İnanoğlu'ndan boşanacağı yolunda çıkan iddialar için, "Boşanma falan yok. İlker istese de boşanmayacağım" dedi.

Her evlilikte olduğu gibi kendi evliliğinde de sorunlar yaşadığını kabul eden Yeşim Salkım, "Benim işlerim İlker'in eşleri derken birbirimizi çok vakit ayıramadık. Aramızda bazı sorunlar var. Giderilmeyecek gibi değil. EVler ayrıldı dendi ama doğru değil. Boşanma da yok. Boşanmıyorum, boşanmayacağım da. İlker istese bile ondan boşanmayacağım. Bunu herkesin böyle bilmesini isterim" dedi.

Bu arada Yeşim Salkım, "Casablanca" adlı müzikal oyunda, geçen sezon Sibel Bilgiç'in oynadığı Ilsa rolünü yeni dönemde kendisinin canlandıracağını söyledi. 1 Mart'ta seyircisiyle buluşacak olan oyunda, Salkım'la birlikte Mehmet Ulay, Kartal Kaan ve genç isimler rol alıyor. Salkım, "Tiyatro bambaşka bir heyecan. Keşke sanat keriyerime tiyatro ile başlasaymışım. Biz sahne sanatçıları bir gece inanılmaz paralar kazanabiliyoruz. Ama tiyatroda kazandığın 100 YTL, çok daha kıymetli, çok daha değerli" dedi.
(Hürriyet)
136
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.