Magazin

İlk bölümde kürsüye yerleşti

İlk bölümde kürsüye yerleşti

Kanal D'nin yeni dizisi "Hanımın Çiftliği" daha ilk bölümden izleyicilerin gönlünde taht kurup, milyonları ekran başına kilitledi ve Cuma'nın birincisi oldu.

Kanal D'nin başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Özgü Namal ve Caner Cindoruk'un oynadıkları, yapımını Gold Filmcilik'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, yönetmenliğini Faruk Teber'in yaptığı, senaryosunu da Zülküf Yücel'in kaleme aldığı yeni dizisi "Hanımın Çiftliği"nin Cuma akşamı ekrana gelen ilk bölümü Türkiye'yi ekran başına kilitledi.

Orhan Kemal'in aynı adlı eserinden televizyona uyarlanan ve hikâyesi 1950 yılının Adana'sında geçen dizide bir dönemin perdesi aralanıyor.

Güçlü oyuncu kadrosu, prodüksiyonu ve sürükleyici hikayesiyle daha ilk bölümden izleyicilerin yeni ekran gözdesi olan "Hanımın Çiftliği",

A/B Sosyo Ekonomik Statü'de yüzde 11.8 reyting ve yüzde 36.3 izlenme payı, Tüm Kişiler'de de yüzde 8.9 reyting ve yüzde 30.9 izlenme payı ile günün birincisi oldu.

Çiftliği"nin önümüzdeki hafta ekrana gelecek yeni bölümü de görkemiyle göz kamaştıracak.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 06.09.2009
207
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.