Magazin

İlk aşkıyla yatakta

İlk aşkıyla yatakta

Desperate Housewifes dizisinde erkek düşkünü Edie Britt'i canlandıran Nicollette Sheridan'ın, ilk gençlik dönemine ait çok özel fotoğraflar ele geçti.

Birden üne kavuşan sanatçılar, geçmişlerinin fazla kurcalanmasından hoşlanmazlar. Şöhret merdivenlerini çıkarken, en alt basamaktayken sergiledikleri görüntüleri gözlerinin önünde canlandırmaktan bile kaçınırlar. Ama hiç kimsenin geçmişinden kaçamayacağı da bir gerçek.

'Desperate Housewives'(Çaresiz Evkadınları) dizisinin yıldızlarından Nicollette Sheridan da onlardan biri olsa gerek. Bugün 41 yaşında olgun bir olan Sheridan, People dergisinin muhabirlerine şu günlerde çok kızgın.

Başarılı muhabirler ünlü yıldızın fotoğraf albümünden ilginç bir fotoğrafı ele geçirmişler.

'Desperate Housewives' dizisinde erkeklere düşkünlüğüyle dikkat çeken Edie Britt'i canlandıran Nicollette Sheridan, ilk sevgilisi pop şarkıcısı Leif Garrett ile böyle erotik bir fotoğrafa imza atmış. O tarihte 17 yaşında bir delikanlı olan Leif Garrett, Nicollette'nin güzel vücudunu serbestçe sergilemesine hayran kalmış.

ÜNLÜ OLUNCA TERK ETTİ
Garrett, ünlü yıldızla beraber olduğu günleri anlatırken şöyle diyor: 'Nicollette'yi ilk görüşümde ona sahip olmak istedim. O yaşta bile çok güzel ve çekiciydi. Karşıdan görenlere 'Vay canına bu kız da kim?' dedirtiyordu.

Nicollette Sheridan ile ilk sevgilisinin beraberliği altı yıl sürmüş. Bugün 43 yaşında olan Leif Garrett, kazandığı parayı ve iş bağlantılarını, sevdiği kızın mankenlik ve oyunculuk mesleğinde dikkat çekmesini sağlamak için harcamış. Leif Garrett, 'Bizim seks hayatımız inanılmaz derecede güzel ve fantastikti' diye ayrıntılara girmekten de çekinmiyor.

Bu kadar iyi giden bir ilişki sona ermeyebilirdi. Örneğin Sophia Loren onu sinemaya kazandıran Carlo Ponti'ye olan minnet borcu yüzünden yaşlı kocasını terk edememişti. Ama Nicollette Sheridan, gösteri dünyasında adını duyurunca, ilk iş olarak onu bu günlere getiren sevgiliyi başından savmıştı. Zavallı Leif ise yine debugün bile, Nicollette'den 'Hayatımın en büyük aşkı' diye söz ediyor.

KALP KIRAN GÜZEL
Nicollette Sheridan, 15 yaşındayken birlikte böyle cürektar bir poz verdiği sevgilisini terk etmekten çekinmedi. Zaten ilk gençlik yıllarında kırdığı kalp sadece Leif Garret de değildi! Ünlü şarkıcı Michael Bolton da, Nicollette'nin kurbanları arasındaydı. Nicolette Sheridan, şimdilik hayatının erkeğini bulmuş görünüyor. İsveçli aktör Nikolas Soderblom ile nişanlanan Sheridan, düğünün yakın bir tarihte yapılacağını söylüyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.05.2005
259
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.