Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İlk aşk unutulmaz

İlk aşk unutulmaz

Kimi kameranın önünde yaşıyor aşkını, kimi herkesten gizliyor. Öyle ya da böyle, hayatlarına kim ya da kimler girerse girsin, ünlüler 'ilk aşk'larını asla unutamıyor!

Sezin ile evlenmeyi düşünüyordum
Alişan, Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin ile yaşadığının ilk aşk heyecanı olduğunu saklamadı. Fakat bu aşk da diğerleri gibi bitti. Alişan "En ciddi ilişkimdi, evlenmeyi planlıyordum ama olmadı" diyor geçmişi anımsadıkça...

Dansöz Dilara'yı hiç unutamadı
İnternet sitesinde bugünlere geliş öyküsünü anlatan Özcan Deniz, ilk aşkının bir pavyon dansözü olduğunu da saklamadı. Büyük aşkını da "16 yaşında ilk kez aşık oldum. Adı Dilara'ydı. 24 ya da 25 yaşındaydı. Hiç cinsel beraberliğimiz olmadı ama beraber yatardık. Onu çok kıskanırdım. O sahnedeyken para takmak bahanesiyle ona dokunan insanlara vurasım gelirdi" sözleriyle dile getiriyor.

O aşk uğruna çok kürek çekti
Serdar Ortaç, ilk aşkını 15-16 yaşlarındayken yaşadığını söylüyor. Ünlü sanatçı, o yıllarda Suadiye sahilinde sevgilisiyle sık sık yürüyüşe çıkar, bazen de sandal kiralayıp denize açılır ve adalara gidermiş.
Yayın tarihi: 19.10.2006
706
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.