Magazin

İlişkisi ortaya çıkınca...

İlişkisi ortaya çıkınca...

Necati Şaşmaz'ın, kendisinden ayrıldıktan kısa bir süre sonra evlenmesiyle şoke olan ve sırra kadem basan Nur Fettahoğlu, önceki akşam ortaya çıktı.

Nur Fettahoğlu'nun zor anları... Fettahoğlu, yeni sevgilisiyle trafik çevirmesine yakalandığında kameralar kayıttaydı. Sinir krizi geçiren güzel oyuncu, başını torpidonun altına gömdü.

Necati Şaşmaz'ın, kendisinden ayrıldıktan kısa bir süre sonra evlenmesiyle şoke olan ve sırra kadem basan Nur Fettahoğlu, önceki akşam ortaya çıktı. Muhteşem Yüzyıl'a veda eden Okan Yalabık için düzenlenen yemeğe katılan Fettahoğlu, 6 saat süren organizasyondan tek başına ayrıldı. Rumeli Hisarüstü'nde sevgilisiyle buluşan güzel oyuncu, gazetecilerin orada olduğundan habersiz, genç adamın otomobiline bindi.

İKİLİ, Kavacık'ta trafik kontrolüne takılınca, deşifre oldu. Kamera ışıklarının yanmasıyla panikleyen Nur Fettahoğlu, 'Lanet olsun' diyerek, başını bacaklarının arasına gömdü. Adının Gökhan Niya olduğu öğrenilen sevgilisi ise alkol kontrolü yapan polis memurlarına yalvardı: Lütfen kaydı kestirin. Ya da yalvarırım getirin hemen üfleyeyim. Buradan gitmemiz lazım.

Yayın tarihi: 16.01.2013
189
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.