Magazin

İkoncana özel loca

İkoncana özel loca

Dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan merhum iş adamı Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın, bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Bodrum sezonunu açan ilk ikoncan olmuştu.

Güncellenme tarihi:
Sevgilisi Burak Hatipoğlu'nun işleri sebebiyle tatilinin ilk haftasını yalnız geçiren Yalçın, sonunda aşkına kavuştu. Bütün gün Türkbükü'ndeki Lola Beach'te güneşlenip denize giren sevgililer, her an el ele göz göze ayrı kaldıkları sürenin acısını çıkarıyorlar. Yalçın'ın, şatafata ve ihtişama olan düşkünlüğünü bilmeyen yok... Süreyya Yalçın sozunu açtı... Öğrendiğimize göre Süreyya yine yapacağını yapmış ve Lola Beach'ten günlüğü bin lira olan sezonluk bir loca kiralamış. Bin liranın karşılığında ise prensesler gibi hizmet alacakmış. Sabah saat 09.00 ile 21.00 saatleri arasında kendisine tahsis edilen locada gün boyu iki garson hazır bekleyecek. Süreyya Hanım isterse locada 8 arkadaşını ağırlayabilecek. Saat başı frozen hizmeti verilecek. Akşam üstü beach partilerde locası kulüp havasına dönüştürülecek. Ayrıca istediği bir şişe içkiyi de açtırabilecek. (Vatan)
Yayın tarihi: 23.06.2009
319
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.