Magazin

İkisinin de çarpık ilişkileri var

İkisinin de çarpık ilişkileri var

Şebnem Schaefer, Kanal D'deki "Dobra Dobra" adlı programda, Şenol İpek ve Özcan Deniz'in biseksüel olduklarını iddia etti.

Şebnem'in çarpıcı pozları sağda

Son sevgilisi İlhan Doğan'ın, Antalya'da Nevzat Bektaş adlı bir gençle havuzda yüzerken objektiflere yakalanması üzerine, "Artık bakirelik raporunu gösteremez" dediği Şebnem Schaefer, Kanal D'de dün sabah yayınlanan "Dobra Dobra"da eski sevgililileri Özcan Deniz ile Şenol İpek'in için şok bir iddiada bulundu.

Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın birlikte sunduğu programda, Deniz ve İpek için "biseksüel" (her iki cinse de ilgi duyan) diyen Schaefer, bunu onlara gelen mesajlarından anladığını söyledi.

Artık kendisini savunmaktan yorulduğunu belirterek, kendisi hakkında açıklamalarda bulunan eski sevgilileri Özcan Deniz ile Şenol İpek'in de çarpık ilişkileri olduğunu ileri süren Schaefer, "Ben ilişkilerine şahit olmadım ancak cep telefonlarına gelen mesajlardan haberdar oldum. Ben böyle açıklamalardan rahatsız oluyorum. Ama insanlara öyle suçlamalar getiriliyor ki insanın kendini savunması gerekiyor. Ben hep o bekaret raporunu gösterirken duyduğum üzüntüyü anlatamam" dedi.

Güzel manken, canlı yayına bağlanan Almanya'da bulunan eski sevgilisi işadamı İlhan Doğan'la ayrılık nedenlerini üzerine de tartıştı. İlhan Doğan, Şebnem Schaefer'ın Nevzat Bektaş'la havuza gittiğinden haberi olmadığını söyledi. Schaefer da o dönemde İlhan Doğan'la aralarının bozuk olduğunu açıkladı. Bu kez İlhan Doğan, Türkiye-İsviçre milli maçında niye İsviçre'yi tuttuğunu sordu. Schaefer da İlhan Doğan'a Türkiye'deki işlerinde başarısız olduğu için "Türklerle iş yapılmaz" dediğini hatırlattı.

Ben de adamlık raporu isteyeceğim
Yaşadığı ilişkilerinde son derece şanssız olduğunu dile getiren Şebnem Schaefer, "Şu an için hayatımda kimseyi istemiyorum ama olacaksa eğer, artık o kişiden 'Adamlık Raporu' isteyeceğim" dedi. Schaefer, "Tekrar rapor gösterecek misiniz" sorusuna da, "Gerekirse tekrar çıkarır gösteririm" yanıtını verdi.
Yayın tarihi: 20.09.2006
280
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.