Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İkisi de aynı yerde tatil yapıyor

İkisi de aynı yerde tatil yapıyor

Kendisini işadamı Murat Özvardar ile aldattığı iddiasıyla geçtiğimiz haftalarda Berna Özkan’dan jet hızıyla ayrılan ünlü sunucu Korcan Karar, birbirlerinden habersiz eski eşi ile Çeşme’de tatil yapıyor. Korcan Karar erkek arkadaşıyla, Berna Özkan ise barıştığı kardeşi Esra Özkan ile denizde yüzdü.

korcan karar

Boşanma sürecinin ardından zor günler geçiren Korcan Karar tatil için Çeşme’ye geldi. Stres atmak için yakın arkadaşıyla zodiac bot ile Aya Yorgi ve Ilıca koylarını dolaşan Karar, sık sık bottan atlayıp denizde yüzdü. Boşandıktan sonra tatilini Çeşme Alaçatı’da sürdüren Berna Özkan ise gündüzleri denizin, akşamları ise eğlencenin tadını çıkartıyor. Kızkardeşi Esra Özkan’ın sevgilisi Murat Özvardar ile Korcan Karar’ı aldattığı önesürülen Berna Özkan boşandıktan sonra eğlencede hız kesmedi. Geçtiğimiz gün kardeşiyle de barışan Berna Özkan, eski eşi Korcan Karar’ın aksine Alaçatı’yı tercih etti. Berna ve Esra Özkan kardeşlerin bu kadar çabuk barışması ise dikkati çekti.

(Milliyet)

6798
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.