Magazin

İkinci iddia: Kabalacı Defne!

İkinci iddia: Kabalacı Defne!

Eren Talu, kendisini aldatmakla suçladığı Defne Samyeli'nin aynı zamanda Kalaba tarikatına üye olduğunu ve Madonna'nın Kabala hocası Gahl Eden Sasson'la görüştüğünü de öne sürdü.

Güncellenme tarihi:
Ayşe Arman'a verdiği röportajda, boşanmak üzere mahkemelik olduğu Defne Samyeli'nin kendisini aldattığını ileri süren, özel hayatının detaylarını açıkladığı için de pek çok kişi tarafından eleştiri bombardımanına tutulan Eren Talu, Oda TV'nin haberine göre aynı röportajda Samyeli'nin Kabalacı olduğunu da ileri sürdü. DEFNE SAMYELİ BURADA... Talu, Samyeli ile antik Yahudi öğretisi Kabala arasında kurduğu bağlantıyı şu sözlerle anlattı: İhaneti Sasson'a anlattı "Defne, olan biteni (onu aldattığını) Gahl Eden Sasson'la paylaşıyor. Madonna'nın Kabala Hocası olarak ünlenen, Uma Thurman'dan Britney Spears'a kadar pek çok ünlünün astroloji haritasına Kabala'ya dayanarak bakan Sasson, Türkiye'de de sosyetenin yakından takip ettiği bir isim... Ve Türkiye'yi ziyaretinde pek çok ünlünün yıldız haritasına bakıyor, Kabala'ya göre yaşamlarına yön veriyor." Twitter Eren Talu geyikleri Gülben Ergen: Eren Talu'nun anlattıkları ne kadar kabus. Erkekler ayrılırken ya da umudunu yitirdiğinde ne kadar çirkinleşebiliyor. kariyerine yeniden yön verecek, güçlenecek, dirilecek ya olmamalı, erkek hazmedemez ve çirkinleşir; klasik... Ömür Gedik: şimdi bütün spor hocaları bu Eren Talu'ya gıcık olmaz mı? Adam resmen hepsine sapık muamelesi yapmış. Cüneyt Özdemir: Tamam gazetecilik ödülünü Defne Samyeli ve Eren Talu'nun evliliğini didikleyerek bizi aydınlatan Ayşe Arman'a verelim. Gerçekten hak etti. ınsanlık ödülünü kime vereceğimize ise, bu rezil olma savaşında arada kalan çocukları büyüyünce karar versin. Olan onlara oldu. Burcu Kara: Eren Talu ropörtajı beni derinden etkiledi. Sanırım bütün kadınları düşündürdü, hatta birçoğumuz şükretti haline. Ece Erken: Ne olursa olsun bir erkek konuşmamalı. Meyra: Röportaj, kişilerin bazı zamanlarda ne kadar çirkinleşebileceğini çok iyi göstermiş. Çocukları olanlar daha dikkatli konuşmalı.
Yayın tarihi: 30.06.2010
602
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.