Magazin

'İkili oynamak' diye buna denir!

'İkili oynamak' diye buna denir!

Tuncer Öztarhan, eski eşi Ece Erken'e "Seni seviyorum" diye mesaj attı, ertesi gün başka biriyle evlendi.

ece erken

Senden vazgeçmeyeceğim

Aşk oyunları! Ece Erken'in eski kocası; işadamı Tuncer Öztarhan, 26 Nisan tarihinde New York'ta Selin Postacıoğlu ile nikah masasına oturdu. Sürpriz evlilik herkesten çok Ece Erken'i şaşırttı. Çünkü ünlü sunucu, bu evlilikten bir gece önce eski eşinden "Seni çok seviyorum. Ne olursa olsun senden vazgeçmeyeceğim. Ne yaparsan yap, senden kopamam" mesajı almıştı.

"Ah 25 Nisan gecesi ah!"

Mesajın geldiği 25 Nisan gecesi Ece Erken, arkadaşı Demet Akalın'ın kına gecesindeydi ve gelen SMS'i yakın dostları da görmüştü. Ece Erken, mesaj geldiğini kabul etti ancak açıklama yapmadı. Ece duruma tepkisini Twitter'da şu sözlerle dile getirdi: "Off, hayatta en tehlikeli şeylerden biri ikili oynamaktır, ortaya çıkınca çok fena, çok fena... Şu SMS'lerin dili olsa da konuşsa. Ah 25 Nisan ah!"

Ayrıldılar kopamadılar

Ece Erken-Tuncer Öztarhan çifti bir yıl evli kaldı. 2009 yılında boşanan çift, ayrılsa da birbirlerinden hiç kopamadı. Birkaç kez yeniden birlikte olmayı deneseler de başarılı olamadılar.

 

Kaynak: Sabah

Yayın tarihi: 04.05.2012
1415
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.