Magazin

İki kardeş sevgili olabilir mi?

İki kardeş sevgili olabilir mi?

Gülşah Alkoçlar, kızı Aslışah’ın, Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan ile aşk yaşadığı iddialarına tepki gösterdi: Onların beraberliği akraba evliliği gibi olur.

Güncellenme tarihi:

ASLIŞAH ALKOÇLAR İLE OĞULCAN ENGİN'İN FOTOĞRAFLARI

Seda Sayan’ın Sinan Engin’le evliliğinden olan oğlu Oğulcan Engin’in (21) ismi bir süredir sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar’la anılıyordu. Çeşme tatilinde sık sık yanyana görüntülenen çift aşk iddialarıyla ilgili ise sessizliklerini koruyordu.

Aslışah Alkoçlar’ın annesi Gülşah Alkoçlar ise söylentileri kesin bir dille yalanladı ve Vatan’a şöyle konuştu: “Oğulcan benim elime doğdu, çok sevdiğim pırlanta gibi bir çocuk. Kızım 19 yaşında tabi ki erkek arkadaşı olacak ama Oğulcan’la böyle bir şeyleri söz konusu olamaz. Size soruyorum; iki kardeş sevgili olabilir mi? Bu hiç etik olmaz. Onlar abi-kardeş gibiler. Onların ilişkisi akraba evliliği gibi olur. Bu haberleri çıkaranlar çok mahçup olacak. Keşke Aslışah’ın bir erkek arkadaşı olsa da sizlere ben söylesem.”

(Vatan)

Yayın tarihi: 23.07.2012
794
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.