Magazin

İki kadın popçu birbirine girdi

İki kadın popçu birbirine girdi

İzel, Hande Yener'e patladı: "Yeter benden ve sevdiklerimden uzak dur artık"

Pop müziğin iki ünlü vokali İzel ile Hande Yener twitter'da birbirine girdi. İzel, bir dönem sevgilisi olan Sinan Akçıl ile yakınlığıyla bilinen Hande Yener'e "Hande amacın beni çıldırtmaktı ve nihayet 10 küsür yıl sonra başardın! Benden ve sevdiklerimden uzak dur artık. Yeter doy! Temizle şu kalbini... Benim bile sabrımı tükettin.. Sahte melek... Sen gerçekten haklı ve masum olsaydın yazdıklarımı retweet yapmak yerine 'Hayırdır ne oldu?' diye yazardın. Hadi bunu da retweet yap. Hayatımda ilk defa böyle bir şey yapıyorum ilk defa susmuyorum. Konu 15 senedir süren bir konu... Nedenlerini yazmaya buradaki harfler yetmez. Tek ricam iki tarafın da sevenleri karışmasınlar olay çok uzun ve hiçbir şeyi bilmiyorsunuz. Ne kıskançlık, ne reklam. Yoksa 15 yıl beklemezdim. Sabrımı zorladınız, patlattınız.. Kendime yakıştıramadığım bir hareket yaptırdınız. Hep işimi yaptım, yapmaya da devam edeceğim. Size rağmen" cümlelerini sıraladı.

Hande Yener ise İzel'in ithamlarına cevap vermek yerine sadece tweet'lerini retweet etti. Tartışmayı İzel'in Hande Yener'le aynı müzik şirketinin sanatçısı olmasının alevlendirdiği iddia edildi. İzel'in kendi gideceği konserlere Hande Yener'in gitmeye çalışmasına öfkelendiği geçmişte de benzer olayların yaşanması nedeniyle de bu sözleri yazdığı öne sürüldü.

Yayın tarihi: 10.06.2012
221
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.