Magazin

İki ayda damat değişti

İki ayda damat değişti

İki ay önce düğün planları yaptığı sevgilisi İlker İnanoğlu'ndan ayrılan manken Güzide Duran, bir süredir birlikte olduğu Moris Kohen'le evleneceğini açıkladı.

Yıllarca birlikte yaşadığı ve evlenmeyi planladığı İlker İnanoğlu'ndan iki ay önce sürpriz bir şekilde ayrılan Güzide Duran, bir süredir şarkıcı Hande Yener'in eski sevgilisi Moris Kohen'le birlikteydi. Geçtiğimiz günlerde, gazetelerde 'Moris'le ciddi değilim, eğleniyorum' şeklinde çıkan bir yazının kendisini çok üzdüğünü anlatan ünlü model, 'Böyle bir şey söylemedim. Moris'le o kadar ciddiyiz ki evliliği düşünüyoruz' dedi.

Ömür boyu mutluluk
Kohen'in birkaç gün önce kendisine evlenme teklif ettiğini de açıklayan Güzide Duran, şunları söyledi: 'Moris bana evlenme teklif etti ve ben de kabul ettim. Önümüzdeki ay nişan yapmayı planlıyoruz. Bir tarih belirledikten sonra ailelerimizi tanıştıracağız. Nişandan sonra da evlilik hazırlıklarına başlayacağız. Çok aşığım ve Moris'le bir ömür boyu mutlu olabileceğime inanıyorum.'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.09.2005
227
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.