Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İki ayda 250 milyon lira harcadılar

İki ayda 250 milyon lira harcadılar

Formula 1 yarışlarının patronu Bernie Ecclestone'un kızları, İngiliz basını tarafından dünyanın en şımarıkları ilan edildi

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
TAMARA ECCLESTOBE BURADA Tamara (26) ve Petra(22) Ecclestone milyonluk evleri, lüks arabaları ve yaptıkları harcamalar ile İngiliz medyasında eleştiri konusu oldu. Genç kızların sadece son iki ay içerisinde yaklaşık 100 milyon sterlin (yaklaşık 250 milyon lira) harcadıkları belirtilirken babaları Bernie Ecclestone'un onların bir dediğini iki etmediği söyleniyor. Abla Tamara serveti yüzünden insanlar tarafından ciddiye alınmadığını ve artık bir iş kadını olarak anılmak istediğini belirtirken küçük kardeş Petra'nın ise kendi dünyasında yaşadığı ve hiçbir şeyin umrunda olmadığı dile getirildi. Yaklaşık 4 milyar dolar (6.3 milyar TL) serveti olan Ecclestone ve eski karısının birlikte yaşadıkları süre boyunca hizmetçi tutmayarak tüm yemekleri ve ev işlerini kendilerinin yaptıkları hatırlatıldı.
212
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.