Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İhanetten bir yıl sonra gelen teklif

İhanetten bir yıl sonra gelen teklif

Beverly Hills'deki yeni açılan lüks restorana 10 Ağustos gecesi için masa ayırtan dört kişilik grup, o gece diğer müşterilerin de ilgi odağıydı.

Aniston'un çarpıcı pozları sağda

Jennifer Aniston-Vince Vaughn ve Courteney Cox-David Arquette çiftleri, sanki önemli bir olayı kutlar gibi neşeliydiler. Yüksek sesle konuşuyorlar, konuşmalar sık sık kahkahalarla bölünüyordu.

Grup geceyarısına doğru restorandan ayrılırken, Vaughn beklenmedik bir hamle yaptı ve birden dönüp Jennifer Aniston'ın önünde diz çökerek ona evlenme teklifinde bulundu. "Evet" yanıtını alır almaz da cebinden çıkardığı tek taş yüzüğü güzel oyuncunun parmağına taktı. İşte bu olay şimdilerde herkesin dilinde...

Ancak Jennifer Aniston, biraz tedirgin... Brad Pitt'le beş yıl süren evliliğinin ihanetle sona ermesinin yarattığı çöküntüden güçlükle kurtulan oyuncu, yeniden evlenmekten korkuyor. Bu arada özel yaşamını da gözlerden uzak tutmak istiyor. O gizlilikten yana olsa da, Vince Vaughn neredeyse sokaklarda avaz avaz bağırarak nişanlandığını açıklayacak kadar coşkulu...

İki sanatçıya yakın çevreler, düğünün yakın olmadığını, çiftin gelecek yıl sade bir törenle evleneceğini, Aniston'ın Calvin Klein ya da Valentino imzalı bir gelinlik giyeceğini ileri sürüyorlar. Nişanlı çiftin evlilik sonrası birlikte oturmak için Chicago'da villa almak istedikleri de gelen haberler arasında.
(Hürriyet)
168
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.