Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İhanetin belgesi ortaya çıktı

İhanetin belgesi ortaya çıktı

Eşi Ivana Sert'i ortağı ve kendisinin arkadaşı Hatem Yavuz ile ilişkide olmak ve kendisine seks tuzağı kurmakla suçlayarak boşanma davası açan Yurdal Sert'in boşanma dilekçesine delil olarak koyduğu güvenlik kamera kayıtları ortaya çıktı.

Güncellenme tarihi: 29.04.2014
IVANA SERT FOTOĞRAFLARI İnternet sitesi ayaklıgazete.com'un yayınladığı görüntülere göre Ivana Sert ile Hatem Yavuz, farklı zamanlarda Yurdal Sert'in Metrocity'deki evine birlikte girerken veya çıkarken görülüyor. EVLERİNDE KALMIŞ Yurdal Sert, eşi Ivana Sert ile aralarının iyi olmadığı dönemde Hatem Yavuz'un da eşinden boşanma sürecine girdiğini öne sürmüş, kendisi evde yokken Ivana ve Yavuz'un birlikte sık sık buluştuğunu hizmetçilerden duyduğunu iddia etmişti. Fok avcısı Hatem Yavuz ise kamera görüntülerinin bir şey ifade etmeyeceğini çünkü kendisi eşinden boşandığı sırada Yurdal Sert'in davetiyle 3 ay Metrocity'deki evinde yaşadığını öne sürdü.
177
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.