Magazin

İftarlık Gazoz'un Galası Yapıldı

İftarlık Gazoz'un Galası Yapıldı

Yüksel Aksu’nun yazıp yönettiği, başrolünde Cem Yılmaz’ın oynadığı “İftarlık Gazoz” filminin galası Kanyon AVM’de yapıldı. Gala gecesine Yılmaz’ın esprili açıklamaları damga vurdu.


Kanyon AVM’deki gösterim öncesi Cem Yılmaz, rol arkadaşlarıyla habercilerin sorularını yanıtladı. Yılmaz film hakkında şunları söyledi: “7’den 70’e kadar ilgi çekecek bir film ile karşınıza geldik. Yüksel Aksu’ya çok teşekkür ederiz, onunla çalışmak çok güzeldi” dedi.
Ünlü komedyen, bir muhabirin ismi gazozla özdeşleşmiş olan Nuri Alço’yu sorması üzerine, “Filmimizin Nuri Alço ile alakası yok, biz gazozu iftardan sonra içiyoruz” diye espri yaptı. Filmin devamının olmayacağını da belirten Yılmaz, “Devam filmi olmaz, ‘İftarlık Gazoz: Tuuba’ yapacak halimiz yok” diyerek Yılmaz Erdoğan’ın “Vizontele: Tuuba” filmine gönderme yaptı.

Galada, filmde kullanılan gazoz arabası da sergilendi.

Azra Akın

Yonca Evcimik

Ozan Güven, yakın dostu Cem Yılmaz’ı galada yalnız bırakmadı.

Başak-Kaan Çakır

Zülal-Ahmet Nazif Zorlu

Ümit Okur

Ertuğrul Özkök

BENİ DEĞİL, YILMAZ’I TANIYORLAR

Şive konusunda zorlandığını itiraf eden komedyen, “Filmde Muğla şivesiyle konuşuyorum, bu konuda çok zorlandım. Ben o şiveyi yapamayacak kadar iyi Türkçe konuşuyorum” dedi. Yöre halkının kendisine çok yardımcı olduğunu belirten Yılmaz, “Kimse beni bu konuda boş bırakmadı, herkesten bir şey öğrendim” dedi. Muğla’nın ilçelerinde kendisini kimsenin tanımadığını söyleyen ünlü yıldız, “Rahat rahat gezdim, çok güzeldi. Orada en çok Yılmaz Erdoğan’ı tanıyorlar” dedi.

Elif Dağdeviren -Yüksel Aksu

Cem Abi benim için gerçek usta oldu

Filmde Cem Yılmaz’ın çırağını canlandıran küçük oyuncu Berat Efe Parlar, “Cem Abi benim için gerçek bir usta oldu. Her konuda bana yardım etti, onunla birlikte oynadığım için çok mutlu ve şanslıyım” dedi. Filmin kamera arkasında komedyen ile çok şakalaştığını belirten Parlar, bu söylemi ile Yılmaz’ı güldürdü. Komedyen, “Öyle söyleme sakın, çok ciddi geçti diye anlat” diyerek espri yaptı.

Kamyoncu Ali Rıza gibi gezdi

Filmin hem senaryosunu yazan hem de yönetmenliğini üstlenen Yüksel Aksu, “Cem Yılmaz, 10 numara biri ve oyuncu, hepimiz doğal şartlarda çalıştığımız için zorlandık” dedi. Yönetmenin “Cem’i yöre halkından kimse tanımadı, o da kamyoncu Ali Rıza gibi gezdi” sözleri ise herkesi güldürdü.

“Güneşin Kızları” dizisinin genç yıldızı Hande Erçel de galaya katıldı.

Yayın tarihi: 29.01.2016
1963
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.