Magazin

İffet'in setinde aşk iddiası

İffet'in setinde aşk iddiası

Müjde Ar'lı sinema filminin dizi uyarlamasında 'İffet' rolüne bürünen Deniz Çakır'la, partneri İbrahim Çelikkol'un yakınlaştığı konuşuluyor. İddia PR çalışması mı, göreceğiz.

Deniz Çakır'ın, yoğun çekimler yüzünden oyuncu Fırat Doğruloğlu'yla arasının bozulduğu, hatta çiftin ayrıldığı iddiaları gündeme gelmişti.

Taraflardan bu süreçte ses çıkmadı. Deniz Çakır'la ilgiliyse yeni dedikodular var. Oyuncunun, bu cumartesi Star TV'de ilk bölümü yayınlanacak 'İffet' dizisinden rol arkadaşı İbrahim Çelikkol'la yakınlaştığı iddia ediliyor.

Çelikkol ise, "Her yeni dizi başladığında böyle yakıştırmalar oluyor. Bizim isteğimiz dışında bu tip haberler çıkıyor" diyerek aşk iddiasını reddetti.

Çakır daha önce de rol arkadaşlarıyla aşk yaşamıştı. 'Yaprak Dökümü' dizisinde kamera karşısına geçtiği Nihat Alptuğ Altınkaya'yla birlikte olan oyuncu, sevgilisiyle arasının bozulduğu dönemde bu kez 'Aşk Sözleri' isimli tiyatro oyunundaki partneri Ali İl'le ilişki kurmuştu.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 13.09.2011
366
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.