Magazin

İdo'nun aşkına yasak

İdo'nun aşkına yasak

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ile görüntülenen Miss Turkey birincisi Melisa Aslı Pamuk'a bağlı olduğu ajans "1 yıl aşk yasağı" koyunca aşk başlamadan bitti

Bugüne kadar kız arkadaşıyla objektiflere yakalanmayan İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo, önceki akşam Miss Turkey birincisi Melisa Aslı Pamuk'la görüntülenmişti. 20 yaşındaki Melisa ile İdo'nun facebook'ta değil de İdo'nun Bahçeşehir Üniversitesi'ndeki arkadaşları vasıtasıyla tanıştığı ortaya çıktı. Genç kıza hayranlık duymaya başlayan İdo, Türkiye Güzeli'nin ajansı tarafından uygulanan yasağa takıldı. Kayıtlı bulunduğu Cem Tatlıtuğ Management tarafından 1 yıl aşk yaşaması yasaklanan Pamuk'un ilişkisi de böylece başlamadan bitmiş oldu.

Ajans sahibi Cem Tatlıtuğ "Melisa genç olmasına rağmen başarılı bir kız. Kendisi Anta Toros'tan oyunculuk eğitimi de alıyor. 22 Eylül'de Brezilya'da düzenlenecek Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması)'na katıldıktan sonra kendisine gelen dizi ve sinema projelerini değerlendirecek" dedi.
Yayın tarihi: 16.08.2011
487
dahafazlası

ido

YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.