Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İddiaya girdi bir günde 64 erkekle yattı

İddiaya girdi bir günde 64 erkekle yattı

Almanya'nın Köln kentinde kız arkadaşıyla iddiaya giren 19 yaşındaki Alman kızı Nathalie, bir günde 64 erkekle yatarak iddiayı kazandı.

Dortmund'ta meslek koleji öğrencisi olan ve seks yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Nathalie, 29 yaşındaki kız arkadaşı Tine ile 'Bir günde kim daha çok erkekle yatacak' diye iddiaya girdi. Haberi veren Bild Gazetesi, kızların ne üzerine iddiaya girdiklerini belirtmedi.

Köln genelevinde 150'şer euroya oda tutan iki arkadaş, İnternet'te yaptıkları tanıtımla da kendilerine iddiayı kazandıracak erkekleri beklemeye başladılar. Erkek başına 50 euro vermeyi de taahhüt eden kızların kapısında yaklaşık 2 bin erkek kuyruğa girdi.

Erkekler memnun
Tine 52 erkekte pes ederken, 19 yaşındaki Nathalie tam 64 erkekle beraber olarak iddiayı kazandı. Erkeklerden 18 yaşındaki Marco J. 'Paraya ihtiyacım vardı. Aldığım 50 euro ile ayakkabı alacağım. Kızların ikisi de çok tatlıydı' dedi. 10 dakika içerisinde 50 euro kazanmanın iyi bir ücret olduğunu belirten Kölnlü Panter K. ise, 'Yazık ki böyle şeyler çok sık olmuyor' diyerek duygularını dile getirdi.
(Hürriyet)
341
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.