Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İclal Aydın yazar eşinden boşanıyor

İclal Aydın yazar eşinden boşanıyor

"Gamzeli Aşıklar" olarak tanınan İclal Aydın ile Tuna Kiremitçi, boşanıyor.

1.5 yıl önce tanışan, beş ay önce de evlenen İclal Aydın'la Tuna Kiremitçi çifti boşanmak üzere mahkemeye başvurdu. Kiremitçi'nin, 2005 yılında, hamileyken boşandığı eşi Yasemin'e geri döndüğü iddia edildi.

2005 yılında tanışan İclal Aydın ile Tuna Kiremitçi çifti, "Gamzeli aşıklar" olarak gündeme damgasını vurmuşlardı. İclal Aydın, yönetmen eşi Kemal Başbuğ'dan henüz boşanmış bir kız annesi, Tuna Kiremitçi ise eşi Yasemin Kiremitçi'den henüz yeni ayrılmıştı. Bir davette tanışan iki ünlü yazar, o günden sonra bir daha birbirlerinden ayrılmadılar.

İlk başlarda yanlış anlaşılma korkusuyla ilişkilerini saklayan çift, daha sonra davetlere birlikte katılarak beraberliklerini gözler önünde yaşamaya başladılar... Ve çok geçmeden de 2006'nın kasım ayında nikah masasına oturdular. Masalımsı bir düğünle, 8 Kasım 2006'da Kuruçeşme'deki Les Ottomans'da yapılan düğünle hayatlarını birleştiren İclal Aydın'la Tuna Tiremitçi çifti, ayrılmaya karar verdiler.
888
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.