Magazin

İclal Aydın ile pırlantalı buluşmalar başladı!

İclal Aydın ile pırlantalı buluşmalar başladı!

Marka ve ünlü isim buluşmasının önemli bir örneğine imza atan Ariş Pırlanta & İclal Aydın işbirliği kapsamında düzenlenen Pırlantalı Buluşmalar’ın ilki, Ariş Pırlanta’nın Cevahir AVM’deki yeni mağazasında gerçekleşti...

Mücevher dünyasının öncü markası Ariş Pırlanta, sektöründe yine bir ilke imza atarak, medya dünyasının sevilen yüzü, televizyoncu, oyuncu, yazar İclal Aydın ile Online Marka Temsili için anlaştı.

Ariş Pırlanta’nın online yüzü olarak marka elçiliğini üstlenen Aydın, Pırlantalı Buluşmalar adıyla gerçekleşecek bir dizi etkinlikte de yer alacak. İclal Aydın’la Pırlantalı Buluşmalar etkinliklerinin ilki, 28 Şubat Cuma günü Ariş Pırlanta’nın Cevahir AVM’deki yeni mağazasında gerçekleşti. İclal Aydın’ın Ariş Pırlanta’yı ziyaret eden konuklarla sohbet ettiği buluşmada, pırlanta ve değerli taşlar, mücevher seçimleri gibi konular ele alındı.

Türkiye’nin ilk online alışveriş sitesini kuran ve sosyal medyanın aktif mücevher markalarından Ariş Pırlanta ile sosyal medyanın etkin isimlerinden biri olan İclal Aydın’ın işbirliği marka ve ünlü isim buluşmasının önemli bir örneği olarak dikkat çekiyor.

Yayın tarihi: 03.03.2014
1494
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.