Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İclal Aydın içini döktü

İclal Aydın içini döktü

Tuna Kiremitçi'den, eski eşi ve oğlunun fotoğraflarını çektiği için ayrıldığı iddia edilen İclal Aydın, konuştu.

Tuna Kiremitçi'den, bir fotoğraf sergisi için eski eşi ve oğlunun fotoğraflarını çekmesi nedeniyle ayrıldığı iddia edilen İclal Aydın, Kelebek'e konuştu. Aydın, "Bana haksızlık yapılıyor. Herkes anne de ben değil miyim" dedi.

İddialara cevap verdi
Anneyiz.biz dergisinin düzenlediği ve babaların gözünden annelerin anlatıldığı bir sergi için Tuna Kiremitçi'nin de eski eşi Yasemin ile üç yaşındaki oğlu Can'ın fotoğraflarını çekmesinin, geçen yıl evlendiği İclal Aydın'ı kırdığı iddia edilmişti. Hatta çiftin bu yüzden ayrılmaya karar verdiği konuşuluyordu. İclal Aydın, bu iddialar üzerine suskunluğunu bozdu.

Sustukça üzerime geliniyor
5 ay önce evlendiği Tuna Kiremitçi ile boşanmak üzere mahkemelik olan Aydın, "Haberi okuyunca kahroldum. Yaşadığım üzüntüyü anlatamam" dedi. Ardından da kendisine haksızlık yapıldığını ileri sürdü: "Tuna'nın kariyerine saygımdan dolayı susuyorum. Ama ben sustukça üzerime geliniyor. Bu ilişkinin başından beri bana haksızlık yapılıyor."
808
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.