Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İçip içip barı birbirine kattı!

İçip içip barı birbirine kattı!

Barda masanın üzerine çıkıp düşen ünlü şarkıyı korumalar tanımayınca olanlar oldu.

Barda masanın üzerine çıkıp düşen Rihanna’yı korumalar tanımadı ve kolundan tutup dışarı atmak istedi. Arkadaşları, kadehlerle düşen kişinin Rihanna olduğunu söyleyince kulüp müdürü özür diledi.

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, İngiltere’nin başkenti Londra’da, Rose ismindeki bir gece kulübünü kelimenin tam anlamıyla karıştırdı. Gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün etkisiyle masaya çıkan Rihanna,masa kırılınca, masadaki kadehlerle birlikte yere düştü. Ortalığın bir anda karışmasıyla kulübün korumaları devreye girdi. Korumalar ünlü şarkıcıyı tanımadı ve 300 kişinin gözlerinin önünde kolundan tutarak bardan çıkmasını istedi. Rihanna’nın arkadaşları korumalara “O Rihanna, aptalmısınız?” diye bağırdı. Ünlü şarkıcı “Benim kim olduğumu biliyormusunuz?” diye söylenirken kulübünmüdürü gelip özür diledi.

MÜDÜR, İÇKİ ISMARLADI

Rihanna ve arkadaşlarına içki ısmarlayanmüdür, onları yeni bir masaya davet etti. Ünlü şarkıcı saat 04.00’te ayakta duramayacak halde kulüpten ayrıldı ve eğlenceye devametmek için başka bir partiye gitti.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 02.09.2012
220
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.