Magazin

İçerde 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İçerde 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İçerde 6. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar...

İçerde yeni bölüm ile bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümü yayınlanmadan önce ekranlara gelen fragman ile dizide neler yaşanacağı izleyicilere tanıtıldı. İçerde 6. bölüm fragmanında iki tarafta köstebek avına çıktı. Herkes bir birinden şüphe edereken Sarp inanılmaz bir gerçek ile karşı karşıya geliyor. Peki İçerde yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

Mert'in kimliği tehlikede

Yusuf, Celal’in sevkiyatını basmak için özel harekat polisleriyle birlikte harekete geçer. Celal’in lojistik firmasını Melek’in üzerine devredecek olması Yeşim’in hiç hoşuna gitmemiştir. Yeşim, Melek ve Sarp’ın yakınlaşmasını koz olarak kullanmaya karar verir. Yusuf ekibin içinden birinin Celal tarafından satın alındığı bilgisini ekibiyle paylaşır. Hainin kim olduğunu bulmak zorundadırlar. Yusuf’un ekibi zorlu bir sınavdan geçecektir.

Köstebek İçerde!

Kardeş olduklarından habersiz düşmana dönüşen iki kardeşin hikâyesini konu alan Show TV’nin fenomen dizisi ‘İçerde’, milyonları yine ekrana kilitleyecek. Dizinin bu bölümünde, Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Mert, hayatının en zorlu sınavını verecek. Organize şubede bir köstebek olduğundan emin olan Yusuf Müdür, onu ortaya çıkarmak için Mert’in de aralarında yer aldığı ekibine zekice bir oyun oynayacak.

İçerde dizisinde baba oğul sürprizi

‘İçerde’ bu akşam, flashback sahneleriyle de adından söz ettirecek. Celal ve Yusuf arasındaki sır perdesinin aralanacağı dizide, Mustafa Uğurlu’nun gençliğine oğlu Yunus Uğurlu, Çetin Tekindor’un gençliğine ise Orçun Koray Kaygusuz hayat verecek.

İçerde'nin 5. bölümünde; Melek’in, Sarp ile ilgili şüpheleri vardır. Bu durumu netleştirmek zorunda olduğunu hisseder. Eğer Yusuf'a bilgiyi götüren Sarp ise bunu Celal ile paylaşmak zorundadır. Sarp, Necip’ten kardeşinin hayatta olduğunu öğrenince çok sevinir ama Necip evini yakarak izini kaybettirmiştir. Sarp, Celal’in özel misafiri Akın Işık ile büyük bir sevkiyat işi yapacağını öğrenir. Bu sefer kesin Celal’in işini bitireceğini ve kardeşine ulaşacağını düşünüyordur. Bu arada Füsun’un Lokantası'nda Barış diye bir çocuk işe başlar. Füsun’un anne şefkatiyle yaklaştığı Barış acaba kimdir? Celal için çember daralırken, oyun kuran Melek; Sarp’ın, Yusuf'un adamı olduğunu ortaya çıkarabilecek midir?

Yayın tarihi: 24.10.2016
1553
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.