Magazin

İç çamaşır merakı karizmayı sarstı

İç çamaşır merakı karizmayı sarstı

Yıldız futbolcu David Beckham'ı İngiltere'deki bir kadın çamaşırı mağazasından çıkarken görenler şaşırdı.

OK dergisi de, eşi Victoria Beckham'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı "Kocam evde benim çamaşırlarımla gezmeye bayılır" haberini anımsatarak sordu: "Bu çamaşırları eşine mi yoksa kendisine mi aldı?"

David Beckham'ın attığı adım olay oluyor. Gençler, saç tarzından giysilerine kadar her yönüyle onun stilini taklit ediyor. Ancak bir merakı var ki, bunu hayranlarının benimsemesi pek mümkün değil çünkü Beckham çamaşırlarına çok meraklı! Bu gerçeği geçtiğimiz günlerde eşi Victoria Beckham açıkladı.

Bayan Beckham, gazetecilerle sohbet ederken 'Kocam benim çamaşırlarımı giymeye meraklıdır. Ara sıra evde benim çamaşırlarımla dolaşır' deyiverdi.

İşte bu yüzden ünlü futbolcuyu geçtiğimiz günlerde Agent Provocateur'ün (Baştan Çıkarıcı) İngiltere-Manchester'daki şubesinde görenlerin aklı karıştı. OK dergisi de bu ziyareti atlamamış ve Beckham'ı mağazadan eli kolu poşetlerle dolu olarak çıkarken görüntülemişti. Fotoğrafları sayfalarına taşırken de eşinin açıklamasına dayanarak sormadan edemedi: "Bu çamaşırları eşine mi yoksa kendine mi aldı?"
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 25.11.2005
353
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.