Magazin

'İbrahim Tatlıses'le birlikteyim'

'İbrahim Tatlıses'le birlikteyim'

Aysu Baçeoğlu'nun "O kadar ünlü biriyle beraberim ki, yanına tanınmamak için kılık değiştirip şapka ve bıyık takarak gidiyorum" dediği ünlünün İbrahim Tatlıses olduğu ortaya çıktı.

Sadece işiyle ilgilendiğini söyleyen İbrahim Tatlıses, "Albümüm 400 bin rakamına ulaşıyor. Bunu bile birileri malzeme yapıyor. Bizler her zaman belgelerle, kanıtlarla konuşuruz boş konuşmayız" dedi.

Manken Aysu Baçeoğlu, geçtiğimiz hafta, "O kadar ünlü biriyle beraberim ki, yanına tanınmamak için kılık değiştirip şapka ve bıyık takarak gidiyorum" açıklamasıyla gündeme gelmiş, bu haberin ardından bu ünlünün İbrahim Tatlıses olduğu iddia edilmişti.

İddialara yanıt veren İbrahim Tatlıses, Baçeoğlu'nun kendisine mesajlar geçtiğini ancak onunla asla yakın bir ilişki içinde olmadığını söyledi. Tatlıses, Hürriyet'e şu açıklamayı yaptı:

"Aysu Hanım'a bir kez 'Esmer Güneş' diye bir laf etmiştim. Ama o kadar. Ben kendisiyle yakın bir ilişki içinde bile olmadım. Ben ne yapayım, çevremde, etrafımda dolaşan bir insan, gelme mi diyeyim. Beni sevdiğini söylüyor, sevme mi diyeyim. Benim böyle şeylerle ilgim olmaz. Bu tür insanlar zaman zaman benim adımı kullanıp bir yerlere gelmek istiyor olabilirler, ama benim Aysu Hanım'la ilişkim dediğim kadardır.
Yayın tarihi: 11.03.2007
848
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.