Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İbrahim Tatlıses sahnede

İbrahim Tatlıses sahnede

2011 Karayolu Yolcu Taşımacılığı Başarı Ödülleri töreninde En Başarılı Sanatçı ödülünü İbrahim tatlıses aldı.

ibrahim tatlıses

2011 Karayolu Yolcu Taşımacılığı Başarı Ödülleri töreninde En Başarılı Sanatçı ödülünü almak için bastonla sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, “Tam 13 ay 5 gün sonra bu kadar kalabalık karşısına çıkıyorum. Bu değnekleri de en kısa zamanda atacağım” dedi

KONUKLAR AYAKTA ALKIŞLADI

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu ’nun 2011 Karayolu Yolcu Taşımacılığı Başarı Ödülleri töreni önceki akşam WOW Otel’de düzenlendi.

Gecenin sürprizi Yılın En Başarılı Sanatçısı ödülünü alan İbrahim Tatlıses oldu. Uğradığı silahlı saldı rı sonrası uzun süren tedavinin ardından ilk kez sahneye çıkan Tatlıses, konuklar tarafından ayakta alkışlandı.

Elinde bastonuyla ödül almaya gelen İmparator, çok mutlu olduğunu söyledikten sonra şöyle konuştu:

‘BENİ ŞARKI SÖYLERKEN ÇEKİN’

“Tam 13 ay 5 gün sonra bu kadar kalabalık karşısına çıkıyorum. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin. Hatta beni bu hale getirenleri de düşürmesin. Tedavim çok iyi gidiyor. Bu değnekleri de en kısa zamanda atacağım. Gazeteci arka daşlara da teşekkür ediyorum. 13 ay peşimi bırakmadılar. Beni sahnede şarkı söylerken ve oynarken çekmenizi istiyo rum... Allah herkesten razı olsun. Dualarınız için teşekkür ediyorum...”

SAĞDA SOLDA GÖZÜM YOK

Ödül töreninde kendisine gösterilen sevgiden ve destekten dolayı çok mutlu olduğunu belirten İbrahim Tatlıses şöyle konuştu: “İbrahim Tatlıses, Türkiye Cumhuriyeti ’nin yetiştirdiği bir evlattır. Sağda solda gözü yoktur. Türkiye ’nin bir liği ve beraberliğindedir gözü. Yüreğide öyledir...”

Yayın tarihi: 21.04.2012
389
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.