Magazin

'İbrahim Tatlıses bana tecavüz etti'

'İbrahim Tatlıses bana tecavüz etti'

Flaşların ardı ardına patladığı etkinliklerde bazı ünlüler yanındakilere kaçamak bir bakış atmak isterken objektiflere yakalandı.

Güncellenme tarihi:

"Aramızda Kalsın" programına konuk olan Sibel Gökçe, 20 yaşında İbrahim Tatlıses'in tecavüzüne uğradığını iddia ederek "Ben herkesi affettim ama bilinçaltım hatırlıyor" dedi

Bu sabah Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu "Aramızda Kalsın" programına konuk olan Sibel Gökçe ses getiren açıklamalarda bulundu.

Sibel Gökçe, 20 yaşında İbrahim Tatlıses'in tecavüzüne uğradığını iddia etti. Gökçe ‘Olay yüzünden cinsel problemler yaşadım, psikolojik tedavi gördüm. Tecavüz travmasını yıllarca atlatamadım. Olayı söyleyince bütün kapılar yüzüme kapandı. İbrahim Tatlıses’ten hiç tehdit almadım. Televizyonda haber olduktan sonra bana 'Sana otel tutalım, polis koruması verelim' dediler. Olaydan sonra çaresizdim, Ülkü Ocakları’na sığındım. İbrahim Tatlıses’i affettim. Başına gelenlere üzüldüm' dedi.

Yaşadığını iddia ettiği korkunç olaydan sonra kendi kendisini tedavi ettiğini dile getiren Sibel Gökçe "Ben herkesi affettim ama bilinçaltım hatırlıyor" dedi.

Yayın tarihi: 04.03.2013
703
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.