Magazin

İbo Show'da buluşup Kürtçe konuştular

İbo Show'da buluşup Kürtçe konuştular

Başka programlar üzerinden 'atışmayı' bırakıp bir araya gelen Hülya Avşar ile İbrahim Tatlıses, aşktan anılara, Kürtçe sohbetten türküye birçok renkli öğe içeren ilginç bir programa imza attı.

İbrahim Tatlıses, son dönemde pek çok defa ilanı aşk ettiği Hülya Avşar'ı önceki gece atv'de yayımlanan İbo Show adlı programına çıkardı. Avşar'ı, stüdyoda güller dökerek karşılayan Tatlıses, programda yıllar önce Avşar'la birlikte rol aldıkları filmlerin görüntülerine yer verdi. Program boyunca el ele olan ve bir ara Kürtçe konuşan ikili, birbirlerine övgü yağdırırken atışmayı da ihmal etmedi.

'Evlenelim mi?'
Avşar'a "Olağanüstü güzelliğini hâlâ koruyorsun" diyerek iltifatta bulunan ve evlenme teklif eden Tatlıses, "Bi Tanem" adlı parçasını söylerken de sanatçıyla dans etti. Tatlıses, bir ara şarkının sözlerini unutunca Avşar kahkahalara boğuldu.
Tatlıses, "Hülya, sevdiğim, saydığım önemli bir şahsiyet. Bunu söylemekten utanmıyorum. Bunu bütün Babı Ali bilir. O beni menfaat için sevmedi. Ben de onu menfaat için sevmedim ama bazen Hülya'nın hataları oluyor" dedi.
Yayın tarihi: 31.10.2006
840
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.