Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İbo ile Hülya arasında cinsellik olmamıştır

İbo ile Hülya arasında cinsellik olmamıştır

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, son günlerin en çok tartışılan konusu İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar aşkına farklı ve çarpıcı yorum getirdi.

"Pişti" programında, "Onların aşkına inanmıyorum" diyen Erbil, "Hülya 2-3 yıl önce İbrahim Tatlıses'le aralarında birşey olmadığını bana söylemişti. Belki filmde platonik olarak birbirlerinden etkilenmiş olabilirler. Bunu cinsel anlamda ileriye götürdüklerini sanmıyorum. Olsaydı Hülya bana söylerdi, o bana yalan söylemez" şeklinde konuştu.

Ünlü şovmen, Hülya Avşar ile Tatlıses'in reyting için böyle bir tutum sergileyip sergilemedikleri yönündeki soruya da, "Artık halkın ne istediği ne beklediği birbirine girdi. Genel bir kirlenme söz konusu programlarda herşey sova dönüştü. Uydurma aşklar gibi konular insanlarımızın çok hoşuna gidiyor. Neyin sahte olup olmadığına seyirciler karar verecek" diyerek, imalı yanıt verdi.
(Hürriyet)
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.