Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Huzurumuzu kaçırdınız

Huzurumuzu kaçırdınız

Cem Yılmaz, Ozan Güven ve Uğur Yücel, geçtiğimiz akşam iki kadınla Bodrum'da akşam yemeği yedi. Ancak gazetecilerin görüntü almak istemesi, üçlünün 'huzurunu kaçırdı'.

Bodrum-Türkbükü'nde bulunan The LifeCo Bodrum Detoks Merkezi'nde tatil yapan Cem Yılmaz, geçtiğimiz akşam yakın arkadaşları Ozan Güven ve Uğur Yücel'le yemeğe çıktı. Gölköy'deki CookShop adlı restorana giden üçlüye iki da eşlik etti. Ancak ekibin keyifli başlayan gecesi, mekâna gelen basın mensuplarının görüntü almak istemesiyle sona erdi.

Sinirler bir anda gerildi
Görüntülenmekten rahatsız olan Uğur Yücel, apar topar masadan kalktı. Yönetmen eşi Türkan Derya'dan geçtiğimiz ay boşanan Ozan Güven de sinirlenerek gazetecilere bağırmaya başladı. Cem Yılmaz, ortamın gerilmesi üzerine Yücel ve Güven'le birlikte mekândan ayrıldı. Kadın arkadaşlarını masada bırakan üçlü, çekim yapan gazetecilere "Huzurumuzu kaçırdınız" diyerek tepki gösterdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 05.07.2010
409
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.