Magazin

Hüsnü: Ben de kararsızım

Hüsnü: Ben de kararsızım

Hüsnü Şenlendirici, eşi Nazire Hanım'ı mı yoksa Deniz Seki'yi mi tercih edeceği yönündeki soruya ilginç cevap verdi.

Deniz Seki'yle beraberliği gündemde olan klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, eşi Nazire Hanım'ı mı yoksa Deniz Seki'yi mi tercih edeceği yönündeki soruya, "Onu ben de merak ediyorum" diye yanıt verdi.

Deniz Seki'yle ilişkisi ortaya çıkınca eşi Nazire Şenlendirici'den boşanacağını gazetelere geçtiği faksla duyuran Hüsnü Şenlendirici, ABD'de verdiği konserlerin ardından dün Türkiye'ye döndü. Şenlendirici, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. ABD'de çok güzel bir konser verdiğini belirten Şenlendirici, eşinden boşanıp boşanmayacağı konusunda açıklama yapmak istemedi.

Şenlendirici, eşinin bir televizyon programına bağlanarak kendisini affettiğini söylemesiyle ilgili soru üzerine "Ben dinledim o programı. Amerika'da dinlettiler bana. Şu saatten sonra yapılacak hiçbir açıklamanın anlamı yok. Şu an ne olacağını bilemiyorum" dedi.

Evine geri dönüp dönmeyeceğinin sorulması üzerine ise Şenlendirici, "Ev zaten benim evim. Dönüp dönmeyeceğim ise benim bileceğim iş. Başıma ne geldiyse dobralıktan geldi. Fazla delikanlılık Türkiye'de yaramıyor" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.05.2007
423
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.