Magazin

Hüsmen Dayı film olacak

Hüsmen Dayı film olacak

CNN TÜRK'te yayınlanan "Full Ekran"ın konuğu olan Beyazıt Öztürk, 5 Ekim'de başlayacak Beyaz Show'a birbirinden komik tiplemeleri yeniden ekleyeceğini açıkladı.

Güncellenme tarihi:
Öztürk, bu tiplemelerin yer alacağı sinema filmini ise 2009'da çekecek... Beyazıt Öztürk iki sezondur "Beyaz Show"da yer vermediği birbirinden komik tiplemelerini bu sezon tekrar izleyiciyle buluşturacağını açıkladı. CNN Türk'te "Full Ekran" programında Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtlayan Öztürk, 5 Ekim'de başlayacak programda başta 'Hüsmen Dayı', 'Psikopat', 'Concon Başar' ve 'Pertev' olmak üzere "Beyaz Show"un sevilen karakterlerine yer vereceğini söyledi. Öztürk, "Recep İvedik de televizyon karakteri olarak çıkıp sinemada büyük iş yaptı, bu karakterleri neden sinemaya aktarmıyorsun" sorusu üzerine de şunları söyledi: "Evet Recep İvedik'ten önce bizim bu karakterler vardı ve ondan önce biz bunu yapabilirdik. Ama geç kalmış sayılmayız. Başta Hüsmen Dayı olmak üzere Beyaz Show karakterlerinin yer alacağı bir sinema filmi yapmayı düşünüyoruz. Bu filmi 2009 yazında çekmeyi planlıyorum." (Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.09.2008
427
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.