Magazin

Hürrem Sultan senaryoyu tüketti!

Hürrem Sultan senaryoyu tüketti!

Beklenmeyen rahatsızlık senaryoyu değiştirtti

meryem uzerli

Hürrem Sultan'ın canlandıran Meryem Uzerli'nin rahatsızlığı nedeniyle Muhteşem Yüzyıl'ın senaryosu değişiyor. Hürrem birkaç haftalığına Şehzade Mehmet'in yanına Amasya Sancağı'na gidiyor

Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem krizi büyüyor! 'Tükenmişlik Sendromu' tedavisi gördüğünü söyleyerek gittiği Berlin'den dönmeyen ve çekimlere katılamayan Meryem Uzerli, yapımcıların telefonlarına çıkmayarak arayanlarla babasını konuşturuyor. 12 bin 500 Euro olan bölüm başı ücretine yapılan zammı beğenmeyen Uzerli'nin hastalığını bahane ettiği iddia ediliyor.

Yapımcı Timur Savcı'nın yeni sezon anlaşmasına imza atmayan ve dizinin yurtdışı satışlarından da pay isteyen Meryem Uzerli'yle yolları ayıracağı konuşuluyor. Bu arada Uzerli'nin uzun süre dönmemesi halinde dizinin senaryosunda da değişiklik yapılacak. Senaryoda Hürrem Sultan birkaç haftalığına, Şehzade Mehmet'in yanına Amasya sancağına gönderilecek.

Meryem Uzerli, bölüm başı ücreti olarak 12 bin 500 Euro alıyor. Bunun dışında yapım şirketi Uzerli'nin İstanbul'daki tüm konaklama ve yaşam giderlerini karşılıyor. Ücreti yaklaşık 40 bin liraya gelen güzel oyuncunun 60 bin lira alan Halit Ergenç'le aynı parayı istediği söyleniyor.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 25.05.2013
1045
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.