Magazin

Hülya-Kaya el ele tatile

Hülya-Kaya el ele tatile

Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu'nun adının karıştığı 5. aldatma olayının ardından tatil planını bozmadı. Avşar, eşi ve kızıyla dün Antalya'ya gitti.

Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu çiftinin evliliğini 5. aldatma iddiası da etkilemedi. Eşinin Bebek'te 'Hülya Avşar Show'un eski çalışanlarından Feraye Tanyolaç'ın da aralarında bulunduğu bir grupla yemekte ve sonrasında görüntülenmesini "Üzerine açıklama yapmaya değmeyecek normal bir olayı" olarak değerlendiren Avşar, Çilingiroğlu'yla Antalya'ya tatile gitti.

Daha önce de ismi barmen Matilda, Biricik Suden, Ayşe Hatun Önal ve Reyhan Gökdeniz'le de anılan Çilingiroğlu, dün sabah özel bir uçakla Edremit'e gitti. Bu yolculuk, Tanyolaç'lı gece eğlencesi görüntülerinin medyaya yansımasından çok daha önce planlanmıştı.

Eylüle kadar
Yaz tatilini Ayvalık'taki yazlığında sürdüren Avşar da kızı Zehra'yla Edremit havaalanının yolunu tuttu. Havaalanında buluşan çift, Zehra'yla birlikte Antalya'ya uçtu. Özel hayatıyla gündem oluşturup eşini zor durumda bırakmamak için bundan böyle daha özenli davranma kararı alan Çilingiroğlu ile Avşar'ın tatili eylül başına kadar sürecek.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 24.08.2005
546
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.