Magazin

Hülya ile ben kardeş gibiyiz

Hülya ile ben kardeş gibiyiz

Kaya Çlingiroğlu, Hülya Avşar ile kardeş bigi olduklarını söyledi.

Önceki hafta eski eşi Hülya Avşar ve kızı Zehra'yla birlikte Antalya'da hafta sonu tatilini geçiren ve bu seyahatin ardından sevgilisi Feraye Tanyolaç'la birlikte Londra'ya giden Kaya Çilingiroğlu, medyada çıkan haberlere, "www.gecce.com" sitesine gönderdiği mail'le yanıt verdi.

Hülya ile arasında hiçbir şey olmadığını, Feraye Tanyolaç'ın iki kadına karşı, Hülya Avşar ve annesine karşı açık çek verdiğini söyleyen Kaya Çilingiroğlu, mail'de şunları yazdı:

"Feraye ne kadar sabıkalı bir adam olduğumu biliyor ve son derece pimpirikli ama bak kendi sozleriyle yazıyorum buraya, 'Sana iki kadına karşı açık çek: Biri annen, biri Hülya'. Yani Feraye son derece farkında Hülya ve benim kardeş gibi olduğumuzun. Düşünsene insan zaten başka türlü boşanır mı? İşin aslına bakarsan bizim aramızda yıllardan beri bir şey yok. Kızım için ailemizi korumaya çalıştık o kadar."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.02.2006
400
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.