Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hülya bu kez taytla çıktı

Hülya bu kez taytla çıktı

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, etekli ve selülitli fotoğraflarından sonra bu kez korta taytla çıktı.

Etek giyip tenis maçına çıktıktan sonra selülit haberlerinden rahatsız olan Hülya Avşar, tenis kortuna başında siyah başörtüsü, mini eteği ve taytıyla çıkınca herkesi şaşırttı.

KARALARA BÜRÜNDÜ
Mini eteğinden gözüken selülit görüntülerinden sonra basına ambargo koyan Avşar'ın maç boyunca kameramanlara poposunu sallayarak 'Selülitlerimi çekin demesi" maçı izleyen herkesi güldürdü. Avşar, siyaha bürünmesiyle ilgili olarak gelen sorulara "Ne alakası var tesettürle. Bence daha çok daha da kapanabilirdi. Normal tenis kıyafetine yapılan tepkiyi protesto ediyorum. Tenisi bundan sonra böyle oynayacağım" sözleriyle yanıt verdi.

Bacaklarındaki selülitlerden sonra estetik yaptırıp yaptırmayacağı merak edilen Avşar, "Hiçbir zaman yaptırmayacağım. Estetikçiler estetik olanları bozuyorlar" dedi.

BURASI SEVGİLİMİN RADYOSU
"Bu gün yine size sevgilimin radyosundan sesleniyor olmaktan gurur duyuyorum" sözleriyle radyo yayınına başlayan Avşar, "Aslında güzelmiş sevgilisinin radyosu olması. Eminim şimdi bana ne kadar şımarık diyorlardır ama onu da kabul ediyorum. Şımarmayı seviyorum" şeklinde konuştu. Program boyunca esprileriyle konuklarını kahkahaya boğan Avşar, söz dönüp dolaşıp IQ hesaplamasına gelince "IQ ölçerken üçgen, dörtgen, beşgen şekiller falan var sanırım. Bana göre değil. Ben ölçtürmedim ama kesin geri zekalı çıkarım" deyince stüdyodaki herkesi güldürdü.
680
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.